Yücehaber - Tarafsız güncel haberin merkezi
19 OCAK Çarşamba 06:58
{Reklam Alanı - 1 }

Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin FETÖ'ye verdiği parayı söyledi

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Amerika, kendisine (FETÖ elebaşı) 400 dönüm arazi tahsis etti ve bu arazide kendisi orada bütün dünyadaki örgütlerini oradan idare ediyor. Yıllık charter okullardan Amerika'nın bu örgüte ödediği para 800-850 milyon dolar." dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2018 22:22   Güncelleme : 06-09-2018 22:22
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD'nin FETÖ'ye verdiği parayı söyledi

Başkan Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Benin Cumhurbaşkanı Patrice Talon ile baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan, mevkidaşını yeniden Türkiye'de görmekten memnuniyet duyduğunu belirterek, "Hoş geldiniz." dedi.

En uygun zamanda Benin'i ziyaret etmeyi arzu ettiklerini aktaran Erdoğan, "Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Benin ve Benin halkının yanında olmayı sürdüreceğiz. Göreve geldiğimizden bu yana özellikle Afrika bizim için çok büyük önem arz eden bir kıta olmuştur. 12 büyükelçiliğimiz varken, şu anda Afrika'da 41 büyükelçiliğimiz var. Hedefimiz Afrika'nın 54 ülkesinin tamamında müstakil büyükelçiliklerimizin olmasıdır. Çünkü Türkiye'nin Afrika halkıyla olan münasebetlerini biz böylece çok daha iyi bir konuma taşımış olacağız." ifadesini kullandı.

YORUMLAR
Reklamı Geç
{Reklam Alanı - 5 }