Yücehaber - Tarafsız güncel haberin merkezi
25 OCAK Salı 01:08
{Reklam Alanı - 1 }

Sokağa çıkma yasağına rağmen dışarıda dolaşan iki çocuk:‘Babam dilendiriyor’ dedi

İstanbul Taksim’de dışarı çıkmaları yasak olmasına rağmen dilenen iki çocuğu polis yardım etti. Babalarının dilendirdiğini söyleyen çocuklara emniyet güçleri sahip çıktı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2020 15:00
Sokağa çıkma yasağına rağmen dışarıda dolaşan iki çocuk:‘Babam dilendiriyor’ dedi

Taksim’de korona virüs (Covid-19) nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması uygulanırken polis, babaları tarafından dilendirilen iki çocuğa yardım elini uzattı.
Taksim’de sokağa çıkma kısıtlamasının 4’üncü gününde de sokaklar ve meydan boş kaldı. Polis ekipleri meydanları, caddeleri ve sokakları sık sık denetledi. Denetlemeler sırasında Sıraselviler Caddesi’nde bulunan Kazancı Yokuşu’nda polis iki başıboş çocuğa rastladı. Biri 12 diğeri 16 yaşında olan iki çocuğa ne yaptıklarını soran ekipler, çocukların dilendiklerini öğrendi.

"BABAM BİZİ DİLENDİRİYOR"
Polisler çocukları alıp ilçe emniyetine götürmek isterken, çocuklar babalarının kendilerini oradan alıp tekrar dilendirdiğini söyledi. Şirinevler’de oturduklarını söyleyen çocuklara daha sonra ekipler, yiyecek vererek karınlarını doyurdu. Ardından polisler iki çocuğu alıp Beyoğlu Çocuk Büro Amirliği’ne götürdü. Bu sırada ekipleri gören bir vatandaşta ‘evde ekmeğim yok’ diyerek polisten ekmek istedi. Polisler o vatandaşa da yardım ederek sepetle ekmek verdi.
 

YORUMLAR
Spoiproms 9 ay önce
<a href=http://fcialisj.com/>best place to buy cialis online
LonoQuomb 9 ay önce
http://vskamagrav.com/ - kamagraoraljellsold inperthpharmacy
Reklamı Geç
{Reklam Alanı - 5 }